advertise
  • آدرس: خراسان رضوی، نیشابور، ابتدای فردوسی شمالی یک، جنب بانک پارسیان
  • تلفن: ۰۵۱۴۲۲۲۵۳۲۲

امروزه رقابت نزدیک در تجارت خصوصا در دنیای تکنولوژی و فن آوری مستلزم داشتن اطلاعات به روز و فنی از لحاظ کیفیت و قیمت خواهد بود.زیرا که کالاهای مشابه با کیفیت متفاوت ساخته و از مواد اولیه گوناگون تولید می شود.این امر یکی از علل اصلی تفاوت چشمگیر در قیمت کالاهای مشابه خصوصا کالاهای الکترونیکی بوده و به همین دلیل انتخاب کالای مطلوب نیاز به توجه ویژه خواهد داشت. فروشگاه همیاب کالا با پشتوانه ی تجارب بالای اقتصادی و تجاری، در صدد ایجاد تجارتی مجازی است تا بوسیله آن بتواند همراهی مطمئن برای تولید کنندگان ،توزیع کنندگان ومصرف کنندگان باشد.این گروه با کمک همکارانی مجرب ،خدمات خرید تخصصی کالا (ضمانت صحت و سلامت کالای خریداری شده -کنترل کیفی-ضمانت پرداخت وجه در صورت عدم صحت کالا) را انجام میدهد تا شما با آسودگی و آرامش به تجارت بپردازید.

همیاب کالا

چرا باید از فروشگاه همیاب کالا خرید کنم ؟

یکی از مهمترین سوالاتی که می شود از خود،قبل از خرید از یک فروشگاه موبایل پرسید همین قضیه است . طبق اطلاعاتی که به دست ما رسیده فروشگاه های اینترنتی در زمینه ی موبایل برای رقابت با همدیگر قیمت محصولاتشان را به حدی پایین آورده اند که سود بسیار ناچیزی نصیب آن فروشگاه می شود و در نتیجه کیفیت ارائه خدمات به مشتری کم کم و به مرور زمان از بین خواهد رفت و فروشگاه قدرت خود را در ارائه ی هر چه بهتر خدمات از دست میدهد.ما همچین قصدی نداشته،بلکه می خواهیم محیطی امن برای خریدار ایجاد کنیم تا مشتری ها حتی بعد از خرید باز هم رغبت به بارگشت و خرید مجدد را داشته باشند.

قیمت های رقابتی

فروشگاه همیاب کالا به واسطۀ تامین کالا از مبادی اصلی، فروش کالای اصل و با کیفیت را به همراه قیمتهای واقعی نشانه گرفته است و احترام به حقوق مصرف کننده را در برخورداری از محصولی که شایستۀ یک خرید هوشمندانه از یک فروشگاه موبایل است، محور کسب و کار خود می‌داند و همچنین حضور کارشناسان مجرب و متخصص در این مجموعه باعث شده کالاهایی با کیفیت بالا و بهترین قیمت را در اختیار همکاران و هموطنان عزیز قرار دهد با اطمینان می توانید از فروشگاه همیاب کالا ، کالاهای گارانتی دار را انتخاب نمایید و با خیال راحت استفاده نمایید.


همیاب کالا

مشتری مداری ، رمز ماندگاری

یقینا برای انتخاب و یا خرید هرنوع محصولی، عوامل متعددی وجود دارد که این عوامل تاثیر بسزایی در خرید شما خواهد داشت. این عوامل تعیین کننده شامل: سرعت در ارائه خدمات، برخورد و پاسخگویی مناسب، قیمت مناسب، کیفیت کالا، خدمات و تعهد کاری و ... می باشد که شما را تشویق به خرید از فروشگاه مورد نظر می کند. در فروشگاه همیاب کالا، تمام تلاش ما رضایت مشتریان و مشتری مداری و ارائه خدمات ارزنده به مشتریان می باشد. ما مشتاقانه تمام تلاش خود را برای پیشرفت روز افزون خود انجام می دهیم تا جزء بهترین ها باشیم.